Seks, vein ja kutsikad
Praktiline raamat mehe leidmiseks, kodustamiseks ja hoidmiseks

Autor: Villu Parvet
Kirjastaja: Buduaar Meedia OÜ
288 lk

Käsiraamat „Seks, vein ja kutsikad“ on aus ja hea seksist, suhetest ja meestest kõnelev raamat. Selle on kirjutanud eesti mees eesti naistele. Raamatu autor Villu Parvet on koloriitne kuju – koolitaja, IT-ärimees, kolumnist ja mitmete raamatute kaasautor, kes ei jäta külmaks ühtegi inimest. Villu on meedias silma jäänud erinevate hulljulgete äriplaanidega ning vahel ka mõne pahandusega. Selle „paha poisi“ minevikku jääb ka arvukaid armuafääre, murtud südameid ja rohkelt pisemaid seiklusi naistega, mis omas hetkes on kaasa toonud draamat ja segadust. Nüüdseks on see kõik talletunud sarvede mahajooksmise vajalikuks kogemuseks, aga ka selle raamatu algmaterjaliks.

„Seks, vein ja kutsikad“ on praktiline käsiraamat meestega hakkamasaamiseks. Selles pole pikki igavaid tekste, vaid on rohkelt vastuseid küsimustele, mida naised endale ja sõbrannadele meeste kohta esitavad. Uskumatuna tunduv väide raamatu alguses, et selle avamisel suvalisest kohast saab vähemalt kolm praktilist mõtet meestega toimetulekuks, osutub tõeks. Ka korduval katsetamisel. Proovi järele! 

See on lihtsasti loetav raamat, mis paneb nii mehi kui naisi naerma iseenda üle ning mõtlema sellele, mida me oma suhetes valesti teeme. Naisele annab selle raamatu läbilugemine mitmeid eeliseid meestega suhtlemisel – ta märkab meeste käitumise juures rohkemat, oskab näha sõnade ja tegude taha ning suudab ka mehi lihtsamini soovitud viisil käituma suunata. 

Millisena mehed sind näevad?
Kuidas häid mehi ära tunda?
Mida ette võtta teise naise mehega?
Mis teha, kui mees ei püsi kodus?
Kuidas teada saada, kas ta petab sind?
Kuidas uuesti vabade naiste turule siseneda?
Mida teha mehe tüütute sõpradega?
Kas ja kuidas andestada talle?
Kuidas tulla toime südamevaluga?
Miks mehi ei tohi alandada?
Kas sõprus sinu mehe ja teise naise vahel on võimalik?
Millal on mees valmis püsisuhteks?
Kuidas Facebookis mehele läheneda?
Kas ta on sinu jaoks liiga vana?
Kui aus peab suhtes olema?
Miks mehed tegelikult petavad?

Kõik need ja paljud teised küsimused leiavad vastuse selles raamatus...


villu parvet Villu Parvet: minu julge lubadus… 

 Mis imeliku pealkirjaga raamat see on ja miks sa peaksid selle üldse ostma?

Tegelikult ei peagi. Samas, kui sa seda teed, siis on sinu jaoks mitmed asjad tulevikus teistmoodi. Päris kindlasti. Tegemist on väga praktilise täiesti teistsuguse raamatuga, mis aitab sul mehi mõista ja nendega toime tulla. See koosneb ka päriselt toimivatest praktilistest soovitustest kõigi mehe ja naise vahelise suhtlemise etappide kohta alates valmistumisest kohtama minekuks kuni mehega toimetulekuni pikaajalises suhtes. Materjal selleks on võetud otse sind ümbritsevate meeste peast.


Kas see on psühholoogiline raamat? (Ja see on õnneks üks väheseid kordi, kui sa seda sõna siin raamatus lugeda saad.) Kindlasti mitte tavapärases mõttes. Tegime keerukad asjad sinu jaoks lihtsaks ja praktiliseks.


Kas see on mingi nali? Pigem ei. Enamik naisi, kes on selle läbi lugenud, ütlevad, et teevad tänu sellele mitut asja teistmoodi ja oskavad meeste käitumisest palju rohkem välja lugeda. Samuti avaldavad nad sageli kahetsust selle üle, et nad seda raamatut varem ei lugenud. See on tõsine asi, mis on toodud sinuni mõnusas maasikavahukoore huumorikastmes.

See raamat ei muuda su elu ning sinust ei saa maailma parimat spetsialisti seksi, armastuse ja meeste alal. Küll aga on kindel, et hoiad elus kokku päevi või isegi aastaid ja tohutult südamevalu, sest sa lihtsalt ei usu kõike seda jama, mida mehed sulle räägivad. Kasuta seda nagu juhendit tegutsemiseks erinevates olukordades (nii siis, kui oled suhtes, kui ka siis, kui otsid head meest) – lihtsalt otsi õige koht sisukorrast välja ja tegutse. 

Võid osta selle raamatu ka kingituseks mõnele tüdrukule, kellest hoolid. Nii tehes ei veena ka tema ennast mitmetes rumalustes, milles paljud naised end järjekindlalt veenavad olles koos meestega, kes neid ei vääri. Las ta teab ka, kuidas mängu juhtida. Saad aru, millest räägime, kui kohtad kõigepealt erinevaid kutsikaid, alustades põnevast, aga raskesti käsitletavast Pahast Poisist…

Villu

........................................

Raamat on müügil Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes, Prismas, Selveris ja erinevates e-raamatupoodides. Müügihind poes on 14.90. Raamatu saad tellida e-poe soodushinnaga 13.90 oma postkasti ka Buduaari lehelt. Selleks tuleb tellimus vormistada SIIN.

Kui tahad rohkem infot raamatu kohta, siis vaata allpool toodud videotutvustusi, kus raamatu autor Villu Parvet seletan lahti iga peatüki olemuse.

 

VABANDAME, RAAMAT ON LÄBI MÜÜDUD!