KÖIGE ÄGEDAMAD PULMAD peetakse Saaremaal!
Pilt: Valmar Voolaid

Kui Sul on kihlasõrmus sõrmes ja pulmaplaanid ootavad ettevalmistamist, siis loe kindlasti edasi. See artikkel on just Sulle.

Kas pulmad on Teile seni tundunud kuluka ettevõtmise, meeletu organiseerimise ja tulevikumuusikana? See ei pea üldse nii olema. Saaremaal sujuvad need asjad kui imeväel. Sobiva pulmapaiga leiab nii traditsioonide austaja kui moodsa maitsega noorpaar. Uhked pulmasõidukid, lustakad pulmaisad, hõbehäälsed laulikud, osavad meigikunstnikud, hea silmaga fotograafid ning kõik muu meeldejäävaks pulmapeoks vajalik on Saaremaal ootamas.

Asi on otsustatud – teie pulmad toimuvad Saaremaal!

Mis on pulmasaar Saaremaa?

Kuna Saaremaa on nii kena koht abiellumiseks, on saare ettevõtted seljad kokku pannud ja kuulutanud Saaremaa Eesti pulmasaareks ja Kuressaare pulmapealinnaks. Eriti tore aeg pulmapeo pidamiseks on hilissuvi. Sestap on Saaremaa ettevõtted just selleks ajaks teinud supersoodsad pakkumised pulmade pidamiseks. Valikust leiad nii elegantseid peosaale kui maalähedasi kaminasaale, nii suuri spaahotelle kui romantilisi toakesi, nii linnasaginat kui merekohinat. Saaremaal on seda kõike!

 

 Kui palju maksab pulm?

Suvelõpu pulma pidamiseks 15.0815.09.2019 on Saaremaa ettevõtted teinud Teile suurepärased pakkumised. Hinnad on sel perioodil nii soodsad, et patt oleks jätta pulm pidamata. Majutuse hinnad algavad 20 € ja pidusöögi omad 24 € (ühe inimese kohta).

Kui Teie pulmapidu on planeeritud teisele ajale, siis võtke julgelt ühendust ja küsige pakkumist.

 Kus saab pulma pidada?

· Meedla koja elegantne peosaal asub otse Kuressaare peatänava ääres ja nende ajaloolises lühtrisaalis saab korraldada tõeliselt meeliköitva pulmapeo. 

· Arensburg Boutique Hotel & Spa pakub võimalust elegantse, privaatse ja meeldejääva pulmapeo korraldamiseks hotelli ajaloolises restoranis või modernses Lounges. arensburg.ee

· Ekesparre Butiikhotell oma luksuslikkuses on suurepärane koht intiimse pulmatseremoonia läbi viimiseks ja maitsva pidusöögi nautimiseks väikeses seltskonnas. 

· Saaremaa Veskis saad maha pidada traditsioonilise saare pulma. Eesti rahvussöögid, hoogne pulmatants ja ajaloohõng – need kõik on veskis olemas. 

· Kuressaare Kuursaal on unikaalse ja romantilise atmosfääriga peokoht unistuste pulmapeo pidamiseks. Hea teenindus ja toit garanteerivad elamuse terveks eluks. 

· Läätsa Holiday Homes'is pead pulmad, mis ei unune iial. See on pidu Eesti kõige päikeselisemal poolsaarel, eemal linnakärast, looduse keskel. Tähistaeva all basseini ääres tantsu keerutades tekib tunne nagu oleksid sattunud lõunamaale.  

· Kuressaare loss on Saaremaa kõige auväärsem hoone, kus on tseremooniaid peetud aastasadu – alates piiskoppidest ja lõpetades rüütelkonnaga. See on paik, millel on eriline aura, see on koht, mida ei unusta, see on emotsioon, mis jääb kestma! 

Olgu Teie valitud pulmakohaks mererand või lühtritega pidusaal, kõik need kaunid hetkel pildistab Teie jaoks üles fotograaf Valmar Voolaid. 

Kui Sul on abielusõrmus juba sõrmes või oled hoopis üksik, aga kõik eelnev tundus nii ahvatlev, siis ära nukrutse. Tule lihtsalt Saaremaale oma akusid laadima. Saaremaa on erakordne koht nii elu tähtsaimaks sündmuseks kui puhkuseks.

Ütle Saaremaale JAH

Vaata lisainfot kodulehel ja Facebookis

Isegi Euroopa Liit arvab, et Pulmasaar Saaremaa on üks kena koht ja on meie tegemistele õla alla pannud.