Kevadel algust saanud Mercado perepäevad, mis pakuvad lastele lõbusat tegevust ja vanematele võimalust perele maitsvat lõunasööki ja meeldivat ajaviidet pakkuda,  saavad jätku juba eeloleval pühapäeval, mil laste meelt lahutavad Pipi ja Limpa.  „ Pühapäeviti on meil mitmeid eripakkumisi, mis mõeldud just lastele ja peredele. Kohal on jäätisekäru, valikus on erinevad pannkoogid ja sooduspakkumises paljude poolt armastatud Mercado pitsad” räägib Buduaarile hiigelrestorani Mercado juhataja Siret Mägus. Sel ajal, kui vanemad saavad omavahel juttu ajada, hilist lõunasööki süüa või kasvõi internetis surfata, pakub Mercado lastele mitmetunnist meelelahutusprogrammi. „ Sel korral tegelevad lastega Pipi ja Limpa, kuid pühapäevade programm saab olema erinev, külla on oodata ka lasteteatreid ja erinevaid huviringe”, lisab Siret.

Pühapäevased perepäevad on restorani külastajatele tasuta pakkudes mõnusat meelelahutust lõunasöögi kõrvale. See on ka hea koht, kus pidada lapse sünnipäeva või kust tellida kodusele sünnipäevapeole üks ilus, lastepärane  ja maitsev lastetort.

Eeloleval pühapäeval 14.septembril on kõik lapsed oodatud Pipi ja Limpaga mürama kell 14.00-17.00. Mercado restoran asub Ülemiste kaubanduskeskuse taha rajatud innovatsioonilinnakus Ülemiste City aadressil Lõõtsa 6.

Selle pühapäeva lastehitid:
Juustupallid ketšupi-majoneesi kastmega 30 EEK
Viinerivarras 15 EEK
Kartulitähed 20 EEK
Väike singi-juustupizza 30 EEK
Pannkoogid jäätise või keedisega 35 EEK
Laias valikus kondiitri- ja pagaritooteid ning loomulikult isetehtud vahvlijäätist.

Järgmise ürituse pilte näed peagi Buduaar.ee-l.